Hakkımızda


AKIN YILDIZ - Mimarlık, yurt içinde ve yurt dışında nitelikli projeleri hayata geçirmek amacı ile Türkiye’nin mimarlık alanında öncü okulu olan Bilkent Üniversitesin’de eğitimini tamamladıktan sonra Akın YILDIZ tarafından 2000 yılında kurulmuştur.

Akın YILDIZ, sektörde 20 seneyi aşkın süre içerisinde mimari, iç mimari proje, proje yönetimi, müşavirlik ve uygulama alanlarında 3.000.000 m2’nin üzerinde projeyi hayata geçirmiştir.

AKIN YILDIZ - Mimarlık profesyonel kadrosu ile otel, konut, alışveriş merkezleri ve sanayi yapılarında uzmanlaşmış, marka projelere imza atmıştır. Tasarım aşamasından, inşaat proje yönetimine kadar anahtar teslim projelerinizde sağ kolunuz olarak sahada her zaman işveren ile uyum içerisinde tüm projelerini tamamlamıştır.

AKIN YILDIZ - Mimarlık Yurt İçi, Yurt Dışı Projelerinde profesyonel kadrosu ile uygulama projelerinin yerel prensiplere uygun olarak çizilmesini sağlayarak, inşaat süreç yönetimlerinde sorunsuz destek sağlamaktadır.

Dünyanın, AKIN YILDIZ - Mimarlık, için yeterince büyük değil ilkesi ile çalışmalarına sürdürerek, tüm dünyada çözüm ortağınız olarak çalışmaya her zaman hazırdır.